Rumi Hotel Konya Phone: +903323531121 & Whatsapp: +905422683180

Rumi Hotel  turizm sektöründe ki tecrübesi ve kaliteli hizmetini , uluslararası çağdaş otelcilik anlayışı, kesintisiz değişim ve atılım ilkesiyle birleştirerek 3 yıldızlı bir otelin gerektirdiği donanımla profesyonel hizmet vermektedir. Otelimiz her türlü istek ve ihtiyacınızı karşılamak üzere, içinde ve yakın çevresinde bulunan sosyal imkanlarıyla; konakladığınız süreyi özel zamanlara dönüştürebileceğiniz seçenekler sunmaktadır. Rumi Hotel, şehrin huzur noktasında, evinizi aratmayacak konfor ve huzurla hizmette fark yaratmaktadır.

Misafirperverlik, profesyonellik ve kaliteli hizmet anlayışı ile RumiHotel ailesi olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Memnuniyetiniz , memnuniyetimizdir.


2005 yılının Aralık ayında resmi açılışını yaptığımız otelimizin 30 standart, 3 suite olmak üzere toplam  33 oda ve 70 yatak kapasitesi vardır.

 

Odalarımızda bulunan;

Klima, Lcd Tv, Minibar, Uydu Yayını, Sınırsız Wi-fi (Wireless) hizmetlerinin yanı sıra; Otelimizin Nezih Toplantı Salonu, Sauna ve Türk Hamamı, Fitness ve Bilardo Aktiviteleri ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz…